Bezpłatne szkolenia z Twoje Gastro? Tak, to realne! Wyślij maila z hasłem DOFINANSOWANIE [Kontakt]

Przemysław Szkudlarek

Z pizzą pracuje już 10 lat i na swojej ścieżce zawodowej spotkałem się z różnymi rodzajami pizzy, ale to właśnie z Neapolitańską najlepiej się czuję i z nią wiążę swoją przyszłość.

Mam na imię Przemek i jestem pizzaiolo Verace.

Poszerzając swoją wiedzę na temat pizzy dowiedziałem się o AVPN i w grudniu 2020 r. ukończyłem kurs w Poznaniu. Moje starania doprowadziły mnie w maju 2022 r. ponownie do Poznania, gdzie zdobyłem 3 miejsce w eliminacjach Polski na Olimpiadi Vera Pizza Napoletana, dzięki czemu znalazłem się w ojczyźnie pizzy.

W Neapolu zająłem 2 miejsce w kategorii per gourmet i tym samym zostałem wicemistrzem olimpijskim. To nie tylko potwierdzenie moich umiejętności i poświęcenia dla sztuki wypieku pizzy, ale także symbol mojej nieustannej podróży w poszukiwaniu perfekcji. Moja filozofia w tworzeniu idealnej pizzy opiera się na harmonii smaków, świeżości składników i autentyczności.

Każda pizza, którą tworzę, jest odzwierciedleniem mojej pasji, a moja kreatywność nie zna granic, kiedy eksperymentuję z nowymi połączeniami smakowymi, zawsze z szacunkiem dla klasycznych tradycji. Dzięki mojej pasji i poświęceniu, moje pizze są nie tylko posiłkiem, ale prawdziwym doświadczeniem, które łączy ludzi i kultury..

Zapisz się na moje szkolenie!
Wybierz miejsce i datę szkolenia
Z naszych szkoleń skorzystało
już ponad 2034 kursantów!
5/5 na podstawie ponad 100 opinii.

Zaufali nam

Dni i godziny pracy
Poniedziałek - Sobota
9:00 - 18:00
Centra szkoleniowe
Centrum Szkoleniowe Wspólna
ul. Wspólna 56, Warszawa

Hotel Traffic,
ul. Świdnicka 28​, Wrocław
Rejestr Instytucji Szkoleniowych: 2.02/00203/2022
ISO 9001:2015