Bezpłatne szkolenia z Twoje Gastro? Tak, to realne! Wyślij maila z hasłem DOFINANSOWANIE [Kontakt]

Jakub Kapczuk

Jestem barmanem od 8 lat i mogę śmiało powiedzieć, że to moja największa pasja. Doświadczenie zdobywałem w najlepszych koktajl barach we Wrocławiu oraz Londynie.

W świecie koktajli jestem nie tylko zwykłym barmanem, ale prawdziwym innowatorem, który nieustannie poszukuje nowych smaków i doznań, inspirując innych do odkrywania świata alkoholu w zupełnie nowy sposób.

Moja praca to połączenie rzemiosła, sztuki i nauki a każdy koktajl serwowany przeze mnie to dzieło sztuki, które można nie tylko zobaczyć i poczuć, ale przede wszystkim – skosztować.

W swojej barmańskiej karierze uczestniczyłem w 30 różnych konkursach flair w całej Europie. Te inspirujące doświadczenia, pomogły mi nie tylko zdobyć umiejętności, ale też poznać wielu wspaniałych ludzi.

Po wielu latach rozwijania kariery barmańskiej postanowiłem dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, dlatego stworzyłem innowacyjny kurs barmański, który jest dostosowany do dzisiejszych standardów.

Poza pracą uwielbiam podróżować i aktywnie spędzać czas. Nowe miejsca i kultury inspirują mnie i wpływają na moją twórczość za barem.

Zapisz się na moje szkolenie!
Wybierz miejsce i datę szkolenia
Z naszych szkoleń skorzystało
już ponad 2034 kursantów!
5/5 na podstawie ponad 100 opinii.

Zaufali nam

Dni i godziny pracy
Poniedziałek - Sobota
9:00 - 18:00
Centra szkoleniowe
Centrum Szkoleniowe Wspólna
ul. Wspólna 56, Warszawa

Hotel Traffic,
ul. Świdnicka 28​, Wrocław
Rejestr Instytucji Szkoleniowych: 2.02/00203/2022
ISO 9001:2015